rahmen links Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Linki ˇ WIZYTA DUSZPASTERSKAWtorek, Wrzesień 02, 2014 rahmen rechts

Kontakt z Radą Parafialną

radaparafialna.nmp.strzyzowice@op.pl

INTENCJE
WIZYTA DUSZPASTERSKA
HISTORIA KOŚCIOŁA
W POSZUKIWANIU PRAWDY
REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ
NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
MODLITWY
Modlitwa do Matki Boskiej
WITAJ NA STRONIE PARAFII N.M.P.STRZYŻOWICE

kancelaria.parafii.nmp@op.pl

tel.0-32-2672245

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i wtorek od godziny 16.00 do 17.00 natomiast w środę i czwartek od godziny 18.45 do 19.30.

.
piotrseweryn dnia lipiec 28 2014 23:08:18 · 0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj
Pielgrzymka do Izraela i Jordanii
Informacje przeniesiono do podstrony z ogłoszeniami

piotrseweryn dnia marzec 02 2014 21:36:55
0 Komentarzy · 119 Czytań · Drukuj

piotrseweryn dnia marzec 25 2013 21:44:58 · Drukuj
ZAPROSZENIE KSIĘDZA BISKUPA NA DOŻYNKI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Umiłowani Bracia i Siostry! Drodzy Rolnicy! Dobiegają końca żniwa i jak co roku, również w roku kanonizacji naszego Rodaka Jana Pawła II, pragniemy podziękować Bogu i utrudzonym Rolnikom za zebrane plony. To właśnie święty Jan Paweł II w encyklice o pracy ludzkiej i w wielu innych homiliach podkreślał wielkość i godność pracy rolnika, który "ziemię otrzymaną w darze od Boga czyni sobie poddaną i potwierdza swoje panowanie w widzialnym świecie".
Tegoroczne Dożynki w wymiarze diecezjalnym odbędą się w Dąbrowie Górniczej dnia 7 września.
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Diecezjan a w sposób szczególny rolników, ogrodników, działkowiczów, pszczelarzy, Koła Gospodyń Wiejskich i tych wszystkich, którzy kochają polską ziemię - wraz z Duszpasterzami.
Dziękczynna Msza św. za zbiory koncelebrowana przeze mnie i księży rozpocznie się w bazylice NMP Anielskiej o godzinie 14.00. Druga część uroczystości będzie miała miejsce w parku miejskim im. Hallera około godziny 15.30. Bardzo proszę, aby każdy dekanat przygotował dar ofiarny, który zostanie poniesiony w procesji jako wyraz solidarności z potrzebującymi a parafie z tradycjami rolniczymi zapraszam do konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.
Najpiękniejsze wieńce zostaną nagrodzone a dla wszystkich uczestników dożynek przewidziano wiele atrakcji kulturalnych oraz kulinarnych.
piotrseweryn dnia lipiec 08 2012 18:04:48 · Drukuj
Niedziela godz.7:30 , 9:00 i 11:00

W tygodniu godz 17:30

Spowiedź każdy pierwszy piątek miesiąca od godziny 16.30

Spowiedź w dni powszednie pół godziny przed mszą Świętą podobnie w Niedzielę

Odwiedziny chorych w każdy pierwszy piątek miesiąca od godziny 09:00

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
PROBOSZCZ KS.SLAWOMIR KARAŚ
Katalog stron