Strona Główna OGŁOSZENIA INTENCJE REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE Październik 23 2014 17:28:22

Kontakt z Radą Parafialną

radaparafialna.nmp.strzyzowice@op.pl

INTENCJE
WIZYTA DUSZPASTERSKA
HISTORIA KOŚCIOŁA
W POSZUKIWANIU PRAWDY
REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ
NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
MODLITWY
Modlitwa do Matki Boskiej
WITAJ NA STRONIE PARAFII N.M.P.STRZYŻOWICE

kancelaria.parafii.nmp@op.pl

tel.0-32-2672245

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i wtorek od godziny 16.00 do 17.00 natomiast w środę i czwartek od godziny 18.45 do 19.30.

.
piotrseweryn dnia lipiec 28 2014 23:08:18 · 0 Komentarzy · 43 Czytań · Drukuj

piotrseweryn dnia marzec 02 2014 21:36:55
0 Komentarzy · 168 Czytań · Drukuj

Zapraszam na dekanalną uroczystość ku czci Św. Jana Pawła II,
do parafii
Niepokalanego Poczęcia Najświetrzej Maryi Panny
w Będzinie Łagiszy, na Msze Świetą o godzinie 18:00
dnia 22 października 2014 roku
Uroczystośći Przweodniczyć będzie
Pasterz Kościoła Sosnowieckiego
J.E.Ks.Bp Dr Grzegorz Kaszak
piotrseweryn dnia marzec 25 2013 21:44:58 · Drukuj
INFORMACJE Pielgrzymka do Izraela i Jordanii Termin 31.01 - 7.02.2015
AMMAN – PETRA – MT. NEBO- MADABA- JEROZOLIMA- BETLEJEM- GALILEA- JAFFA – KANA GALILEJSKA- KAFARNAUM- TYBERJADA
1 dzień
Katowice – Tel Aviv
Wylot z Katowic do Tel Avivu. Przejazd w kierunku Hajfy- wizyta w klasztorze Karmelitów Stella Maris. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg Betlejem.
2 dzień
Galilea – Kafarnaum – Nazaret – Kana – Tyberjada
Śniadanie. Przejazd nad Jezioro Galilejskie, rejs łodzią Piotrową( planowana msza święta na łodzi), przejazd na Górę 8 Błogosławieństw. Następnie Tabgha ( cud rozmnożenia chleba), kościół Prymatu Świętego Piotra. Przejazd do Kafarnaum( ruiny starożytnej synagogi i dom rodzinny Św. Piotra). Dla chętnych przerwa na posiłek – ryba Świętego Piotra (18.$USD). Przejazd do Nazaretu- nawiedzenie Bazyliki Zwiastowania NMPanny i kościoła Świętego Józefa. Przejazd do Kany Galilejskiej- odnowienie Przyżeczeń Małżeńskich. Kolacja Nocleg w Tyberjadzie.
3 dzień
TABOR – AMMAN
Śniadanie. Przejazd na Górę Przemienienia Pańskiego, widok na panoramę Doliny Ezdrefon, wzgórza Dolnej Galilei oraz Gór Giboa. Przejazd na Granicę Izraelsko – Jordańską. Przejazd do Ammanu. Kolacja i Nocleg w Ammanie.
4 dzień
AMMAN- MADARA – MT. NEBO- WADY MUSA
Śniadanie. Zwiedzanie Ammanu- stolicy Jordanii : Cytadeli, Ruin Teatru Rzymskiego. Następnie wyruszamy na pustynię Wadi Rum. Niezapomniany przejazd po różowej pustyni. Następnie udamy się na Górę Nebo , uznawaną za miejsce śmierci Mojrzesza( przy dobrej pogodzie można zobaczyć mury Jerozolimy. Kolacja i nocleg w Wadi Musa.
5 dzień
PETRA
Śniadanie . Zwiedzanie Petry – Perły turystycznej Jordanii. Miasta w całości wykutego w skale. Zobaczymy olbrzymie świątynie, pałace, skarbce, grobowce, ruiny starożytnej twierdzy Nabatejczyków , skarbiec wykuty w czerwonym Piaskowcu. Przejazd na granicę Jordańsko- Izraelską. Kolacja i nocleg w Betlejem.

6 dzień
JEROZOLIMA – BETLEJEM
Śniadanie . Przejazd na Górę Oliwną. Wizyta w kościele Pater Noster, przejście trasą Niedzieli Palmowej. Wizyta w Sanktuarium Dominus Flewit – miejsce gdzie Chrystus płacze nad losem Jerozolimy. Następnie przejście do Bazyliki Agonii – Kościoła Wszystkich Narodów mieszczącego się w Ogrodzie Oliwnym. Przejazd do Betlejem – wizyta na Polu Pasterzy. Wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego. Na koniec nawiedzimy Grotę Mleczną, miejsce gdzie pielgrzymi modlą się o dar potomstwa. Kolacja i nocleg w Betlejem.
7 dzień
JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd na Stare Miasto. Wizyta w kościele Świętej Anny. Przejście Drogą Krzyżową, Nawiedzenie Bazyliki Grobu Pańskiego. Msza święta. Czas wolny na starym mieście 2 godziny. Przejście na Górę Syjon, Wizyta w Wieczerniku, Synagodze Grobu Króla Dawida i Opactwie Zaśnięcia N.M.Panny. Kolacja i nocleg w Betlejem.
8 dzień
TEL AVIV - KATOWICE
Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Jeśli czas wylotu pozwoli- wizyta w Jaffie ( najstarszym mieście w Izraelu) oraz nawiedzenie Kościoła Świętego Piotra. Przyjazd na lotnisko. Wylot z Tel Avivu do Katowic.
Cena 3400 PLN i 180 $
Zapisy do końca listopada . Kontakt, telefon: 604 24 77 94 Ks. Sławomir Karaś
Organizator Biuro Podruży Santiago Tours
W cenie: Przelot lotem czarterowym
Transport komfortowym autokarem na terenie Izraela i Jordanii
7 noclegów- Hotele 3*** w pokojach 2, 3-osobowych, śniadania obiadokolacje,
Ubezpieczenie Kl, NNW, bagaż, koszty zwiedzania według programu
Opieka duchowa kapłana, Przewodnik z językiem polskim

piotrseweryn dnia lipiec 08 2012 18:04:48 · Drukuj
Niedziela godz.7:30 , 9:00 i 11:00

W tygodniu godz 17:30

Spowiedź każdy pierwszy piątek miesiąca od godziny 16.30

Spowiedź w dni powszednie pół godziny przed mszą Świętą podobnie w Niedzielę

Odwiedziny chorych w każdy pierwszy piątek miesiąca od godziny 09:00

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.