dnd, d&d dungeons and dragons

Parafia N.M.P. Strzyżowice

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ INTENCJE ˇ OGŁOSZENIA ˇ WIZYTA DUSZPASTERSKA ˇ REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ

isa, dnd.rpg.info.pl

Kontakt z Radą Parafialną

radaparafialna.nmp.strzyzowice@op.pl

INTENCJE
WIZYTA DUSZPASTERSKA
HISTORIA KOŚCIOŁA
W POSZUKIWANIU PRAWDY
REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ
NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
MODLITWY
Modlitwa do Matki Boskiej

WITAJ NA STRONIE PARAFII N.M.P.STRZYŻOWICE

kancelaria.parafii.nmp@op.pl

tel.0-32-2672245

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i wtorek od godziny 16.00 do 17.00 natomiast w środę i czwartek od godziny 18.45 do 19.30.

INFORMACJE
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY SKIEROWANE PRZEZ BISKUPÓW DO POLSKIEJ MŁODZIEŻY

Drodzy Młodzi Przyjaciele,

„Jezus spojrzał z miłością na niego” (Mk 10,21). Tak mówi Ewangelia o spotkaniu Chrystusa z młodym człowiekiem. Tak samo Jezus patrzy dziś na każdego z Was. Patrzy na Was z miłością i czeka na odwzajemnienie tej miłości.
Drodzy Młodzi, zbliżające się Światowe Dni Młodzieży, to zaproszenie, do tego by poczuć na sobie pełne miłości spojrzenie Jezusa i odpowiedzieć na nie. Nie bójcie się przyjąć tego zaproszenia i wziąć udział w spotkaniu, które jest czasem wspólnego wyznania wiary i miłości do Pana Jezusa, Jego Ewangelii i Jego Kościoła.
Inicjator Światowych Dni Młodzieży, Ojciec Święty Jan Paweł II, mówił, że „rzesza młodych ludzi wierzących w Chrystusa, idących za Krzyżem Roku Świętego, stanie się (…) żywą ikoną Kościoła pielgrzymującego po drogach świata”. Drodzy Młodzi, każdy z Was jest dziś obrazem współczesnego Kościoła. Tak patrzy na Was Jezus, tak patrzy na Was Polska, tak patrzą na Was wasi rówieśnicy, którzy już w lipcu przyjadą do Polski z całego świata. Także i Wy nie bójcie się spojrzeć w ten sposób na siebie samych.
Drodzy Młodzi, 3 maja, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, wspominając 1050. rocznicę Chrztu Polski, zawierzyliśmy Matce Bożej nasz Naród i każdego z Was, Waszą wiarę i drogę do zbawienia, Waszą przyszłość, dokonywane wybory i nadzieje, a także Wasz udział w XXXI Światowych Dniach Młodzieży.
Ponawiamy serdeczne zaproszenie do udziału we wszystkich spotkaniach w ramach Światowych Dni Młodzieży. Towarzyszymy Wam teraz, na etapie przygotowań. Będziemy z Wami podczas spotkań w naszych diecezjach. Wspólnie będziemy modlić się także w Krakowie. Zachęcamy, by wspólny udział w Światowych Dniach Młodzieży był także wyrazem naszego szacunku i wdzięczności wobec Ojca Świętego Jana Pawła II, który mówił do młodych: „Szukałem Was”.
Drodzy Rodzice i Duszpasterze, zachęcamy Was do pomocy młodzieży, aby mogła wziąć udział w tym niepowtarzalnym spotkaniu. Do wszystkich kierujemy słowa Św. Jana Pawła II, który mówił do nas: „Nie lękajcie się”.

Niech Bóg Wszechmogący Wam błogosławi.

Podpisali: Pasterze Kościoła katolickiego w Polsce
obecni na 373. Zebraniu Plenarnym
Konferencji Episkopatu Polski
w Warszawie, w dniu 8 czerwca 2016 r.

Zaproszenie należy odczytać w ramach ogłoszeń, w niedzielę, 19 czerwca 2016 r.

Za zgodność:

+ Artur G. Miziński

Sekretarz Generalny KEP

Administrator dnia czerwiec 26 2016 12:00:00 · Drukuj

Niedziela godz.7:30 , 9:00 i 11:00

W tygodniu godz 17:30

Spowiedź w drugą niedzielę miesiąca ( ks.sopwiednik)

Spowiedź w dni powszednie pół godziny przed mszą Świętą podobnie w Niedzielę

Odwiedziny chorych w każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 09:00

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

PROBOSZCZ KS.SŁAWOMIR KARAŚ
Katalog stron