Parafia N.M.P. Strzyżowice
Strona Główna INTENCJE OGŁOSZENIA WIZYTA DUSZPASTERSKA REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ Maj 28 2015 01:37:38

Kontakt z Radą Parafialną

radaparafialna.nmp.strzyzowice@op.pl

INTENCJE
WIZYTA DUSZPASTERSKA
HISTORIA KOŚCIOŁA
W POSZUKIWANIU PRAWDY
REFLEKSJA NA NIEDZIELĘ
NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
MODLITWY
Modlitwa do Matki Boskiej
WITAJ NA STRONIE PARAFII N.M.P.STRZYŻOWICE

kancelaria.parafii.nmp@op.pl

tel.0-32-2672245

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i wtorek od godziny 16.00 do 17.00 natomiast w środę i czwartek od godziny 18.45 do 19.30.

Ogłoszenie
INFORMACJE Caritas Diecezji Sosnowieckiej organizuje w sobotę 30 maja, Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na placu przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Sosnowcu, przy ul. Skautów 1. Festyn ten rozpocznie się o godzinie 12:00 i zakończy ok. godziny 16:00. W jego programie znajdują się liczne atrakcje, zarówno dla najmłodszych, jak i całych rodzin: takie jak: koncert Magdy Anioł, konkursy sportowe i plastyczne, pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego, poczęstunek w postaci ciast, kiełbasek z grilla i bigosu. Ponadto każde dziecko otrzyma paczkę ze słodyczami, ufundowaną przez sieć sklepów Biedronka. Podobnie jak w poprzednich latach, w biurze Caritas odebrać można kupony uprawniające do otrzymania paczek. Prosimy Księży Proboszczów o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem (32) 363 03 70 w celu rezerwacji liczby biletów. Ponadto w najbliższym czasie, w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego zostaną złożone plakaty promujące Festyn.
ks. Tomasz Folga
Dyrektor Caritas Diecezji Sosnowieckiej
Administrator dnia maj 17 2015 12:00:00 · Drukuj
.
Administrator dnia lipiec 29 2014 00:08:18 · Drukuj
Niedziela godz.7:30 , 9:00 i 11:00

W tygodniu godz 17:30

Spowiedź każdy pierwszy piątek miesiąca od godziny 16.30

Spowiedź w dni powszednie pół godziny przed mszą Świętą podobnie w Niedzielę

Odwiedziny chorych w każdy pierwszy piątek miesiąca od godziny 09:00

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
PROBOSZCZ KS.SLAWOMIR KARAŚ
Katalog stron